De lijst voor de Vlaamse verkiezingen van 7 juni 2009

In het nieuwsbericht van gisteren vond u onderstaande lijst in bijlage. Onze Gentse kandidaten worden hieronder in vet lettertype aangeduid. In bijlage vindt u een gedetailleerd curriculum vitae voor iedere kandidaat.
Uw stem is van belang, gebruik ze goed!

Effectieven

1. Karim Van Overmeire                       Aalst
2. Gerda Van Steenberge                    Erpe-Mere
3. Johan Deckmyn                           Oostakker (Gent)
4. Alain Cleyman                                  Elversele (Temse)
5. Erik Tack                                          Ronse
6. Kristina Colen                               Gent
7. Guy D’haeseleer                              Neigem (Ninove)
8. Bruno Stevenheydens                      Beveren
9. Tanguy Veys                                 Gent
10. Roland Pannecoucke                      Sint-Niklaas
11. Etienne Vlaeminck                          Lokeren VLOTT
12. Katrien Van Huffel                         Ertvelde (Evergem)
13. Veronique Lenvain                         Brakel
14. Geert Neirynck                              Lovendegem
15. Stefaan Van Gucht                        Dendermonde
16. Marina Van Den Berghe          Mariakerke (Gent)
17. Lieve Van Den Bossche                 Sint-Niklaas
18. Hilde Raman                                  Mespelare (Dendermonde)
19. Stéphan Bourlau                            Goeferdinge (Geraardsbergen)
20. Sabrina Dessein                             Maldegem
21. Marie-Jeanne Mathys                    Merelbeke
22. Katrijn De Blanger                         Sint-Niklaas
23. Maria Moerenhout                         Denderhoutem (Haaltert)
24. An Renette                                    Hamme
25. Kathy Mertens                               Wetteren
26. Francis Van den Eynde             Gent
27. Frans Wymeersch                          Belsele (Sint-Niklaas)

Opvolgers

1. Erik Tack                                          Ronse
2. Barbara Pas                                     Dendermonde
3. Werner Marginet                             Lokeren
4. Nele Jansegers                                Nieuwerkerken (Aalst)
5. Olaf Evrard                                     Hansbeke (Nevele)
6. Bart Kesteleyn                                Zele
7. Christel De Bruecke                         Denderleeuw
8. Filip Lecompte                                 Eeklo
9. Ann Spitaels                                    Sint-Niklaas
10. Freya Gabriël                                Wachtebeke
11. Gilberte Geers                               Stekene
12. Ilse Crassaerts                              Lebbeke
13. Danny Torremans                         Oudenaarde
14. Marleen Reyniers                          Deinze
15. Luc Goeminne                               Astene (Deinze)
16. Geert Goubert                              Heusden (Destelbergen)

Bijlage 1

Misschien bent u ook geïnteresseerd in ...